Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Gm. Biała Podlaska: Na takich feriach nie można było się nudzić (galeria)

W tym roku ferie zimowe w naszym województwie odbywały się w dniach 14-27 lutego. Staraniem Gminnego Ośrodka Kultury w Białej Podlaskiej i podległych mu klubów kultury i bibliotek, uczniowie mogli skorzystać z bogatej oferty zajęć i atrakcji.

W klubach kultury odbywały się m.in. zajęcia plastyczne, rękodzielnicze, muzyczne i czytelnicze. Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty garncarskie, które poprowadził pan Krystian Nowak. Dzieci wykonywały na kole garncarskim miseczki, kubeczki i dzbanuszki.

Na czas ferii przypadły Walentynki i ostatki karnawałowe, dlatego w programie zajęć nie mogło zabraknąć tematyki sercowo-rozrywkowej. Uczestnicy na spotkaniach wykonywali piękne serca walentynkowe oraz przygotowywali różne słodkości karnawałowe.

Dużą atrakcją były wycieczki do kina, na kręgle, pyszną pizzę czy smakołyki z McDonalda. Niestety zima w tym roku nie dopisała, dlatego zamiast lepienia bałwana odbyły się spacery fotograficzne w poszukiwaniu pierwszych oznak wiosny. Zwieńczeniem terenowych atrakcji było ognisko z kiełbaskami.

Źródło / zdjęcia: GOK w Białej Podlaskiej

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama