Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Łomazy: Ukazał się nowy numer biuletynu „Łomaskie Strony”

Nowy numer biuletynu informacyjnego "Łomaskie Strony", który redakcja Radia Biper ma przyjemność redagować, jest już dostępny dla czytelników w wersji elektronicznej. Zachęcamy do zapoznania się z wydarzeniami, komunikatami oraz ofertą wakacyjną łomaskiego dwumiesięcznika.

Drodzy czytelnicy, oddajemy do Państwa rąk przedwakacyjny numer Łomaskich Stron, z którym, mamy taką nadzieję, wrócicie wspomnieniami do wydarzeń z ostatnich dwóch miesięcy i przyjemnie rozpoczniecie zbliżający się wakacyjny odpoczynek. Przedstawiamy ofertę kulturalno-sportową Gminnego Ośrodka Kultury, Gminnej Biblioteki Publicznej i Boiska “Orlik”, w której każdy amator dobrej zabawy znajdzie coś dla siebie. Przed nami m.in. Noc Świętojańska, Dożynki Gminne i Dni Łomaz, na które już dziś serdecznie zapraszamy.

Zachęcamy do wspomnień przy relacjach z pierwszego w naszej historii Kiermaszu Sękaczy, rodzinnych pikników w Łomazach i Huszczy oraz imprez z okazji Dnia Matki i Dziecka. W numerze wracamy pamięcią do wydarzeń związanych z uchwaleniem Konstytucji, jak i rocznicą Zbrodni Katyńskiej. Chwalimy się sukcesami na szczeblu powiatowym uczniów naszych szkół i druhów jednostek OSP, z dumą prezentujemy wyróżnienia jakie otrzymali przedstawiciele naszych gminnych instytucji.

Prezentujemy również zadania gminne, które zostały zrealizowane przez samorząd w ostatnich miesiącach, ciesząc się wraz z mieszkańcami innowacyjnymi rozwiązaniami dla tamy bobrowej i nową funkcjonalną ul. Ogrodową, a także spoglądając z optymizmem w kierunku drogi do Huszczy. W numerze nie zabrakło również ważnych komunikatów, które pozwolą sprostać obowiązującym nas wszystkich zasadom i przepisom… – czytamy we wstępie numeru 3(85) maj-czerwiec 2022 „Łomaskich Stron”.

„Łomaskie Strony” dostępne w wersji elektronicznej na stronie Urzędu Gminy Łomazy
Łomaskie Strony nr 3(85) maj-czerwiec 2022 <<==>> LINK

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama