Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Ortel Książęcy Drugi: Pożegnanie ósmej klasy

24 czerwca mury Szkoły Podstawowej im. Wandy Chotomskiej w Ortelu Książęcym Drugim opuścili uczniowie klasy ósmej. W uroczystości udział wzięli uczniowie z klasy siódmej, uczniowie z klas młodszych, dyrekcja szkoły, nauczyciele oraz rodzice.

W części oficjalnej uczniowie klasy ósmej przekazali sztandar szkoły młodszym kolegom oraz złożyli uroczyste ślubowanie. W dalszej części uroczystości dyrektor szkoły Emilia Kisielewska wręczyła świadectwa i dyplomy wszystkim absolwentom, nagrody książkowe wyróżnionym uczniom oraz listy gratulacyjne zasłużonym rodzicom. Dwoje uczniów absolwentów otrzymało statuetki „Sowy”- Nagrody Dyrektora Szkoły za wzorowe wyniki w nauce i reprezentowanie szkoły.

Po części oficjalnej uczniowie klasy ósmej słowami piosenki pożegnali swoich nauczycieli oraz kolegów i koleżanki z młodszych klas. Absolwenci dziękowali nauczycielom za trud włożony w nauczanie oraz opiekę i wychowanie. W pożegnanie włączyli się także młodsi koledzy i koleżanki z klasy siódmej, którzy wraz z najserdeczniejszymi życzeniami wręczyli upominki w postaci piernika mądrej sówki i pozłacanej koniczynki na szczęście. Uroczystość zakończyła się wspólnym zdjęciem. Nie zabrakło wzruszeń wspomnień i ciepłych słów.

materiał – tekst i zdjęcia: Dorota Siłakiewicz, SP w Ortelu Książęcym
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama