Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: 44-Latek odpowie za nielegalną produkcję papierosów

44-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego odpowie za wytwarzanie wyrobów tytoniowych bez wymaganego zezwolenia. W miejscu jej zamieszkania policjanci zabezpieczyli krajankę tytoniową, papierosy oraz sprzęt służący do ich wytwarzania. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Nielegalne wytwarzanie wyrobów tytoniowych zagrożone jest karą pozbawienia wolności do roku.

W minioną środę kryminalni międzyrzeckiego komisariatu weszli na jedną z posesji na terenie miasta. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że zamieszkujący ją 44-latek posiada tytoń, z którego domowym sposobem wytwarza papierosy, nie mając na to zezwolenia. Na miejscu policjanci potwierdzili swoje ustalenia. W trakcie czynności zabezpieczyli krajankę tytoniową, gotowe już papierosy, a także maszynkę do nabijania i papierowe gilzy.

Policjanci zatrzymali 44-latka, któremu śledczy przedstawili zarzut nielegalnego wytwarzania wyrobów tytoniowych. Zgodnie z Ustawą o wyrobie alkoholu etylowego oraz wytwarzaniu wyrobów tytoniowych grozi za to grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Mężczyzna znany jest międzyrzeckim funkcjonariuszom. W tym tygodniu usłyszał również zarzut kradzieży karty kredytowej na szkodę swojego znajomego.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama