Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Zderzenie aut na krajowej dwójce

Wczoraj po południu kierujący osobowym peugeotem zderzył się z samochodem ciężarowym. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej K-2 w miejscowości Tłuścieć. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał kierowca osobówki. By wydostać mężczyznę z uszkodzonego auta niezbędne było użycie specjalistycznego sprzętu. Wyjaśniamy okoliczności wypadku praz apelujemy o rozwagę na drodze.

Do wypadku doszło wczoraj po godzinie 14.00 na drodze krajowej K-2 w miejscowości Tłuściec. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki peugeot zderzył się z ciężarowym daf-em. Kierowca osobówki z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia. Za kierownicą peugeota siedział 73-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego. Drugim samochodem kierował 58-letni mieszkaniec gminy Trzebieszów.

W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierowca peugeota. By wydostać mężczyznę z uszkodzonego auta niezbędne było użycie przez strażaków specjalistycznego sprzętu.

W chwili zdarzenia kierujący samochodami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Ustalamy wszystkie okoliczności wypadku oraz apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama