Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Tuczna: Wspólna Chata poleca się do usług! Trwa budowa ogrodzenia wokół szkoły (galeria)

Spółdzielnia Socjalna "Wspólna Chata" w Tucznej rozkręca się. Po dniu otwartym z którego relację w linku znajdziecie w tym materiale, "Wspólna Chata" nabiera rozpędu.

Działają już wszystkie zaplanowane usługi. Catering, budowlanka, wykończeniówka, mechanika, motoryzacja. Można na miejscu skorzystać z wymiany opon – trzeba się jednak wcześniej zapisać. Otwarta jest gastronomia w której można zamówić posiłek.

Wspólna Chata startuje też już do pierwszych przetargów. Tym pierwszym wygranym dzięki korzystnej cenie i szybkiej realizacji zadania jest budowa ogrodzenia wokół Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Tucznej. Inwestycja realizowana przez Urząd Gminy Tuczna.

Spółdzielnia Socjalna „Wspólna Chata” w Tucznej to pomysł samorządu Gminy Tuczna. Inicjatywa powstała dzięki środkom Funduszu Europejskich i RPO Województwa Lubelskiego oraz wkładu własnego Gminy Tuczna. Realizowany projekt nosił nazwę „Rewitalizacja Gminy Tuczna”. Celem projektu było stworzenie rozwiniętych, dostępnych różnych form aktywności i integracji społecznej mieszkańców, zwłaszcza wśród grup społecznych zagrożonych wykluczeniem.

Tuczna: Dzień Otwarty w Spółdzielni Socjalnej „Wspólna Chata” (film) (galeria) <<==>> LINK

Wspólna Chata w Tucznej dziś…

 

 

 

materiał: Radio Biper Tuczna
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama