Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

12. Biegiem przez Platerów (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 8 października 2023
, godz. 10:00
12. Biegiem przez Platerów: Malownicze wydarzenie sportowe w Podlaskim Zagłębiu Jabłek.

Platerów, malownicza wieś położona w sercu podlaskiego zagłębia jabłek, szykuje się na wyjątkowe sportowe wydarzenie. Już w niedzielę 8 października 2023 roku, miłośnicy biegania i aktywnego trybu życia z całej Polski spotkają się tutaj, by wziąć udział w „12. Biegiem przez Platerów”. To wyjątkowe zawody, które każdego roku przyciągają zarówno profesjonalnych biegaczy, jak i amatorów, chcących przeżyć niezapomnianą przygodę na malowniczych trasach Podlasia.

Platerów i okolice to prawdziwy raj dla miłośników przyrody i biegaczy. Wśród zielonych pól, sadów pełnych soczystych jabłek i urokliwych, wiejskich dróżek, uczestnicy „12. Biegiem przez Platerów” będą mieli okazję doświadczyć niepowtarzalnych krajobrazów podczas sportowej rywalizacji.

Trasy biegowe zostały starannie przygotowane, aby dostarczyć uczestnikom wyjątkowych wrażeń, zachwycić swym urokiem. Biegiem przez Platerów to bieg uliczny, który ma posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

W ramach zawodów odbędą się:

– Półmaraton: Dla twardych zawodników gotowych na 21 kilometrów emocji i wyzwań.
– Bieg na 5 km: Idealny dla tych, którzy chcą spróbować swoich sił w krótszym dystansie.
– Nordic Walking: To doskonała okazja dla miłośników spacerów z kijkami do wzięcia udziału w wydarzeniu sportowym.
– Biegi Dla Dzieci: dostosowane do wieku i umiejętności.

Zapisy elektroniczne wciąż trwają. Rejestracji można dokonać na stronie http://bieg.platerow.com.pl/zapisy/

Po zakończeniu biegu uczestnicy będą mieli okazję nie tylko do regeneracji, ale także do degustacji lokalnych specjałów. W Platerowie czeka na nich pyszna Strefa Jabłka, gdzie będą mogli skosztować soczystych i słodkich jabłek prosto z sadów tego regionu. Ponadto, Kółko Gospodyń Wiejskich przygotuje pyszności, które zaspokoją najbardziej wymagające podniebienia.

„12. Biegiem przez Platerów” to nie tylko sportowa rywalizacja, to prawdziwe święto dla miłośników biegania i piękna natury. Malownicze trasy, atest PZLA, różnorodność dystansów i pyszne przysmaki czekają na wszystkich uczestników. Niezależnie od poziomu umiejętności biegowych, każdy może znaleźć coś dla siebie i wziąć udział w tej niezapomnianej imprezie.

Jeśli kochasz bieganie, przyrodę i regionalne smakołyki, „12. Biegiem przez Platerów” to wydarzenie, którego nie możesz przegapić. Zaplanuj swój udział już teraz i przygotuj się na niezapomnianą przygodę w sercu Podlaskiego Zagłębia Jabłek. Do zobaczenia na starcie!
materiał: Biegiem przez Platerów
tekst i zdjęcia: Sylwia Kacprzak
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama