Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Akademia Bialska wręczyła dyplomy absolwentom studiów podyplomowych ACEU (film) (galeria)

W Akademii Bialskiej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej w dniu 26 czerwca odbyło się wręczenie dyplomów absolwentom studiów podyplomowych organizowanych w ramach Akademickiego Centrum Aktywności Ustawicznej.

Akademickie Centrum Edukacji Ustawicznej przygotowuje studia dyplomowe na Akademii Bialskiej, na których kształcimy osoby, które zmierzają do uzyskania dyplomów z bardzo interesujących dziedzin wiedzy. Te dyplomy nie tylko rozszerzają wiedzę, ale również sprawiają, że te osoby nabywają pewne uprawnienia. To jest niewątpliwie dobry moment do tego, by takie studia rozpocząć. Na przykład studia rolnicze dotyczące rolnictwa nadają absolwentom uprawnienia w zakresie obrotu ziemią, to w dzisiejszych czasach dość istotne i ważne, a zajęcia cieszą się dużym powodzeniem. To studia płatne, a te osoby inwestują swój czas w to, by u nas nabrać wiedzy, czyli cenią naszą uczelnię i wiedzę, którą tutaj uzyskują – podkreśla rektor Akademii Bialskiej prof. dr hab. Jerzy Nitychoruk.

 Jak studia na Akademii Bialskiej widzą jej studenci? – Te studia dają nam większą wiedzę, to też szerszy zakres wyboru pracy – stwierdzają studenci Podstaw Geodezji Szymon Józefaciuk i Damian Kamecki. – Korzyści są nieograniczone. Poznałam tu wielu wspaniałych ludzi, którzy wiem, że będą też dla mnie wsparciem – dodaje studentka Kadr i Płac Alicja Gierej.

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
zdjęcia: Bartek Sawa Sawicki
film: Bartek Sawa Sawicki
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama