Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Caritas: Organizuje Konkurs Piosenki dla Seniorów 2022

Termin wydarzenia: 29 grudnia 2022
, godz. 10:00
Caritas Diecezji Siedleckiej zaprasza - obecnych i byłych – pełnoletnich mieszkańców Siedlec, a szczególnie osoby powyżej 60. roku życia, do wzięcia udziału w „Konkursie Piosenki dla Seniorów 2022”. Tematyką konkursu jest prezentacja piosenki – własnej, polskich twórców lub - tłumaczonej na język polski - piosenki twórców zagranicznych, mówiącej o życiu w szerokim jego znaczeniu. Piosenki można zgłaszać do 27 grudnia 2022 r. do godz. 12:00.

Jest to już kolejny konkurs, jaki przygotowaliśmy dla seniorów z Siedlec. Pragniemy uatrakcyjnić życie osób starszych, rozwijać ich wrażliwość artystyczną i umiejętności muzyczne. Wiemy też, że jest wielu uzdolnionych mieszkańców, których talent chcemy docenić – mówi Beata Prokurat, koordynator konkursu.

Organizatorzy informują, że w konkursie mile widziane są piosenki uwzględniające w treści wątek miasta Siedlce.

Regulamin, karta zgłoszenia uczestnika oraz oświadczenie o wyrażeniu zgody na udział w konkursie oraz przetwarzanie danych osobowych i wizerunku dostępne są na stronie www.siedlce.caritas.pl. Do konkursu mogą zgłaszać się zespoły wokalne (do 10 osób), grupy śpiewacze, a chęć uczestnictwa należy zasygnalizować poprzez pocztę elektroniczną lub tradycyjną.

Rozstrzygnięcie konkursu oraz gala rozdania nagród i dyplomów za udział, odbędą się 29 grudnia 2022 r. (czwartek) po ukończeniu przesłuchać konkursowych i wyborze przez komisję, w Sali Spotkań przy ul. Katedralnej 5/4 w Siedlcach od godz. 10:00. Na uczestników czekają nagrody i dyplomy za udział.

Konkurs odbywa się w ramach Przeglądu Senioralnej Twórczości Artystycznej, realizowanego w projekcie „Seniorze odkryj swoje Siedlce na nowo”, współfinansowanym ze środków Urzędu Miasta Siedlce.

Kontakt: Beata Prokurat – koordynator konkursu, pracownik Centrum Wolontariatu Caritas Diecezji Siedleckiej w Siedlcach, tel. 510-756-437, wolontariat@siedlce.caritas.pl.


materiał: Caritas Diecezji Siedleckiej
tekst, zdjęcia: Anna Nowińska Biuro Prasowe Caritas Diecezji Siedleckiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama