Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Burmistrz Zbigniew Kot podpisał umowę na budowę hali sportowej

24 sierpnia burmistrz Międzyrzeca Podlaskiego Zbigniew Kot podpisał umowę z Przedsiębiorstwem Wielobranżowym "TEKSAM" Łukasz Daniluk z Białej Podlaskiej na budowę hali sportowo - widowiskowej przy Zespole Placówek Oświatowych nr 1. Zadanie zostało dofinansowane środkami drugiej edycji Programu Inwestycji Strategicznych Rządowego Funduszu Polski Ład.

18 sierpnia informowaliśmy o zakończeniu procedury przetargowej w ramach zadania „Budowa hali sportowo-widowiskowej w Międzyrzecu Podlaskim” i wyłonieniu wykonawcy, który złożył najkorzystniejszą ofertę w wysokości 17. 404.969,49 zł.

Więcej o procedurze przetargowej:
Międzyrzec: Miasto wyłoniło wykonawcę hali sportowo-widowiskowej <<==>> LINK

Zadanie wykona Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „TEKSAM” Łukasz Daniluk z Białej Podlaskiej, z którym burmistrz Miasta Międzyrzec Podlaski Zbigniew Kot podpisał w dniu 24 sierpnia umowę.

Na realizację projektu miasto pozyskało dofinansowanie z drugiej edycji Programu Inwestycji Strategicznych Rządowego Funduszu Polski Ład w wysokości 6 mln złotych.

Więcej o dofinansowaniu:
Międzyrzec: Środki Polskiego Ładu na halę sportowo-widowiskową oraz ulicę Brzeską <<==>> LINK

W ramach projektu przy Zespole Placówek Oświatowych powstanie hala sportowo – widowiskowa połączona korytarzem z budynkiem ZPO nr 1. Zaplanowano budynek parterowy, częściowo piętrowy o pow. zabudowy 2675,85 m2 i użytkowej – 2849,12 m2. W hali znajdzie się pełnowymiarowe boisko do piłki siatkowej, ręcznej i koszykówki o wymiarach 40×20 m ze strefą obejść o szer. 2.0 m. Pojawią się trybuny z dostępem do parteru oraz na balkonie dla 477 widzów, siłownia, pomieszczenie dla trenerów, sala fitness i do gry w tenisa stołowego. Budowa obejmie pełne zaplecze sanitarne oraz szatnie. Przed budynkiem powstanie także parking.

Realizacja projektu potrwa trzy lata.

 

materiał, zdjęcie: UM Międzyrzec Podlaski
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama