Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Kryminałki: Wypadek podczas naprawy kombajnu

Do nieszczęśliwego wypadku podczas naprawy kombajnu doszło w ubiegłą sobotę na terenie gminy Piszczac. 22-latek usuwając awarię maszyny włożył dłoń w otwór czyszczenia rury zsypu zboża. W wyniku tego pracująca maszyna amputowała dłoń mężczyzny. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 22-latek znajdował się pod wpływem alkoholu. Ustalamy okoliczności zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę podczas obsługi urządzeń i maszyn rolniczych.

W minioną sobotę dyżurny terespolskiego komisariatu otrzymał zgłoszenie dotyczące nieszczęśliwego wypadku, do którego doszło podczas naprawy kombajnu zbożowego. Do zdarzeni doszło na terenie gminy Piszczac. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 22-letni mieszkaniec tej gminy, nie zachowując środków ostrożności, włożył dłoń w otwór, gdzie znajduje się ślimak do wyrzutu zboża. W wyniku zdarzenia pracująca maszyna urwała dłoń mężczyźnie.

W chwili zdarzenia 22-latek znajdował się w stanie nietrzeźwości. Urządzenie wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego.

Obecnie ustalamy wszystkie okoliczności zdarzenia. Apelujemy też o rozwagę i ostrożność podczas obsługi niebezpiecznych urządzeń i narzędzi. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi, a także rutyna może doprowadzić do nieszczęścia. Pamiętajmy też by prac nie wykonywać nigdy pod wpływem alkoholu.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama