Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Biała Podlaska: Wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle, zderzył się z osobówką

W minioną sobotę kierowca 28-letni kierowca Man-a jadąc krajową dwójką zderzył się z osobowym mercedesem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca tira wjechał na skrzyżowanie „na czerwonym świetle”. W wyniku zdarzenia do szpitala trafili trafiły dwie osoby podróżujące osobówką. Apelujemy o rozwagę na drodze!

Do wypadku doszło w minioną sobotę przed południem na skrzyżowaniu krajowej dwójki z ulicą Francuską w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki Man, 28-letni obywatel Białorusi, nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu osobowym mercedesem. Kierowca tira wjechał na skrzyżowanie, gdy sygnalizator wskazywał światło czerwone, doprowadzając do zderzenia. Mężczyzna był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

Osobówką kierował 74-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska. W wyniku zdarzenia zarówno on jak też przewożony pasażer trafili do szpitala. Od kierowcy samochodu osobowego została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu w jego organizmie.

Ustalamy okoliczności oraz apelujemy o rozwagę na drodze. Pamiętajmy, że kierowanie pojazdem to odpowiedzialność zarówno za siebie, pasażerów jak i za innych uczestników ruchu drogowego.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama