Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Piszczac: „Popołudnie seniora”. Podsumowanie projektu „Życie pasją jest – utworzenie klubu seniora w Gminie Piszczac” (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 4 sierpnia 2022
, godz. 17:30
Wójt Gminy Piszczac Kamil Kożuchowski, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piszczacu i Klub Seniora w Piszczacu zapraszają na "Popołudnie Seniora" czyli podsumowanie realizacji projektu „Życie pasją jest - utworzenie klubu seniora w Gminie Piszczac”, które odbędzie się 4 sierpnia o godz. 17:30. W programie spotkania wystawa fotograficzna, spektakl teatralny "Niewiasty z Piszczaca" i występy artystyczne.

W programie:

17:30 otwarcie wystawy fotograficznej „Działalność Klubu Seniora w Piszczacu” przy Urzędzie Gminy w Piszczacu, ul. Włodawska 8
18:00 spektakl teatralny „Niewiasty z Piszczaca” w wykonaniu członków Klubu Seniora w Piszczacu w świetlicy w Piszczacu przy ulicy Plac Rynek 1 A
19:00 Kulturalny wieczór – występy artystyczne

Organizatorzy proszą o potwierdzenie udziału do dnia 29 lipca pod numerem telefonu 501 266 672.

Działanie realizowane jest w ramach projektu „Życie pasją jest – utworzenie klubu seniora w Gminie Piszczac” objętego Regionalnym Programem Operacyjnym województwa lubelskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa 11. Włączenie społeczne Działanie 12.2 Usługi społeczne i zdrowotne.

 

materiał: UG Piszczac
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama