Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Mocne brzmienia w Piwiarni Warka (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 13 maja 2022
, godz. 20:00
13 maja (piątek) Piwiarnia Warka w Białej Podlaskiej (plac Wolności 11) zaserwuje cztery koncerty wyśmienitej muzyki spod szyldu hardcore, punk rocka i thrash metalu.

Zagrają: 

S O R G (Hardcore Noise Metallic Hardcore), mixtura ostrych riffów, pulsujących rytmicznych partii basowych okraszona masą breakdownów z zaangażowanymi tekstami wokalisty i perkusisty.

THE UNITED TEARS (punk rock) – klasyczny punkrock, którego celem jest głośno i donośnie wykrzyczeć prawdę o otaczającym ich świecie oraz chęć wyżycia się na scenie po ciężkim dniu pracy. Zespół powstał 5 lat temu w Warszawie. Gdy młodzież ogląda seriale weterani biorą sprawy w swoje ręce – jest to opis, krótkiej ale bardzo celnej i trafnej recenzji ich debiutanckiej płyty EP pt. „Barykady”, którą wydali pod koniec 2020 roku. Z kilkunastu kawałków, które mają w swoim dorobku wybrali pięć najbardziej charakterystycznych dla swojego stylu. Teksty poruszają tematy dotyczące walki z brakiem tolerancji i przeciwstawiają się ludzkiej głupocie, mówią też o więzi i zasadach o których nie usłyszysz i nie przeczytasz w publicznych mediach.

Powietrze (Punk Rock)  – granie w stylu starego polskiego punka. Ostre rify gitarowe z polskimi tekstami opisującymi nasze życie. Zespół wydał epkę z czterema piosenkami. Występował z zespołami The Analogs, Farben Lehre, Moskwa. Ich występ to bezkompromisowy twór relacji z publicznością.

NuclearwinteR (ThrashMetal), kapela istnieje od dnia 1 listopada 2016 r. Od początku działalności funkcjonowała w różnych składach osobowych. Obecnie zespół gra jako trio w składzie: Maciej „Mojżesz” Duras – gitara basowa, wokal, Kacper „Dragunov” Piotrowski – gitara, wokal wspierający, Wojciech „Wiśnia’ Wiśniewski – perkusja NuclearwinteR gra thrash metal inspirowany dokonaniami zespołów tj. Sodom, Kreator, Venom. Zespół posiada na koncie Epkę, którą nagrał w studio nagraniowym Wiśnia Sound Records w Siedlcach, będącym własnością perkusisty zespołu. Miksem i masteringiem materiału zajął się Marcin Dudzik ze studia nagraniowego „Studio u Dudzika”. Wszystkie teksty utworów napisał Maciek. Większość muzyki jest autorstwa gitarzysty Kacpra, aranż kawałków jest zespołowy.

BILETY: przedsprzedaż – 15 zł, w dniu koncertu – 20 zł.

Start: godz. 20:00. 

Źródło / plakat: Piwiarnia Warka w Białej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama