Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Bezakcyzowy „towar” w mieszkaniu 43-latki

Kryminalni z Terespola ujawnili prawie 1000 paczek bezakcyzowych papierosów. Kontrabandę przechowywała w mieszkaniu 43-letnia bialczanka. Wartość uszczuplenia należnego podatku oszacowano na kwotę ponad 17 tysięcy złotych. Kobieta usłyszała już zarzuty i przyznała się do winy. Na poczet przyszłych kar i grzywien policjanci zabezpieczyli od niej pieniądze w kwocie 3000 złotych

Przed weekendem kryminalni z terespolskiego komisariatu ustalili, że 43-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej, w miejscu swojego zamieszkania może posiadać papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy. W trakcie przeszukania policjanci potwierdzili posiadane informacje. W szafie ujawnili prawie 1000 paczek bezakcyzowych papierosów. Wartość uszczuplenia należnego podatku oszacowano na kwotę ponad 17 tysięcy złotych.

Kontrabanda została zabezpieczona, natomiast 43-latka została zatrzymana do wyjaśnienia. Kobieta usłyszał już zarzuty i przyznała się do winy. O jej dalszym losie zadecyduje sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami za popełniony czyn grozi kara pozbawienia wolności do lat 3, wysoka grzywna i przepadek nielegalnego towaru.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama