Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Tuczna: Ogrodzenie szkoły – premiera inwestycyjna wykonana przez Wspólną Chatę (galeria)

Spółdzielnia Socjalna Wspólna Chata z Tucznej, wygrała przetarg i wykonała prace związane z wymianą i budową ogrodzenia Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Tucznej. Wartość prac wyniosła 141 tysięcy 450 zł.

Roboty pomiarowe dotyczyły ponad pół kilometra obwodu ogrodzenia szkoły. Należało też zdemontować dwie bramy stalowe przesuwne. Rozebrano też zdewastowany i wysłużony odcinek ogrodzenia z przęseł metalowych i siatki. Rozebrano stare cokoły i wywieziono materiały rozbiórkowe.

Nowe ogrodzenie pobudowane zostało na długości ok. 340 metrów. Okolice hali sportowej i kompleksu boisk i terenów sportowych. Nowe ogrodzenie wykonano z siatki i paneli. Odbudowano bramę wjazdową. Całość dwukrotnie malowano farbą. Dodatkowo powstały nowe bramy i furtki.

Jestem zadowolony z terminowości i fachowości wykonania ogrodzenia szkoły przez pracowników Wspólnej Chaty. Przekonany jestem, że Spółdzielnia ma szansę zaistnieć na rynku tego typu wykonań i to nie tylko na terenie gminy ale i znacznie dalej. Już wiem, że Wspólna Chata przystąpiła ze swoją ofertą cenową do kilku innych przetargów. Są konkurencyjni a nie odbiegają zaangażowaniem i jakością wykonywanych prac od każdej innej firmy. Myślę, że i nasze kolejne przedsięwzięcia inwestycyjne wykonywane będą przez Wspólną Chatę. Są tu, na miejscu, to bardzo duży atut. Dzięki temu praktycznie odchodzą koszty transportu czy dojazdu w miejsca inwestycji prowadzonych na terenie Gminy Tuczna. Polecam fachowców ze Wspólnej Chaty. – mówi wójt Gminy Tuczna, Zygmunt Litwiniuk.

Dodajmy, że prezesem Spółdzielni Socjalnej Wspólna Chata w Tucznej jest Mariusz Borkusewicz.
Kontakt do spółdzielni to: 83 306 76 00 lub 83 306 76 76

Z ostatniej chwili, dziś, 25 listopada 2021 roku trwa odbiór techniczny wykonanego przez Spółdzielnię ogrodzenia Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Tucznej.

materiał: Radio Biper Tuczna
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama