Facebook

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Jubileuszowe setne podium w ogólnopolskich zawodach w nordic walking Pawła Jagieły.

Dnia 10 października 2021r odbył się memoriał Lidki Borkowskiej na terenach Lasu Sekulskiego w nordic walking i bieganiu na 5 km. Dla naszego reprezentanta miasta była to walka o Jubileuszowe setne podium w karierze w nordic walking. Ostatatecznie Paweł zajął 2 miejsce w kat. Open na 5 km ustępując tylko dla Sylwestra Męczyńskiego o 16 sekund. Trzecie miejsce zajął Waldemar Danielski z Sokołowa Podlaskiego. Wysokie miejsca w swoich kategoria wiekowych zdobyli Waldemar Hryciuk który wygrał swoją kat. Wiekową oraz Teresa Hryciuk która wygrała swoją kat. wiekową i kategorię Open. Dla Pawła osiągniecie setnego podium zajęło 6,5 roku. Na początku kariery pomysł osiągniecia stu podium był abstrakcyjnym pomysłem który jednak udało się zrealizować. Za każdym razem na podium był dumny z reprezentowania swojego miasta oraz klubu TKKF Krzna Biała Podlaska.

materiał: Klub TKKF Krzna Biała Podlaska
tekst i zdjęcia: Klub TKKF Krzna Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki