Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Sporo włamań i sporo prób włamań

Biała Podlaska: Próba włamania do sklepu przy al. Tysiąclecia. // Biała Podlaska: Włamanie do altanki ogrodowej działkowej. // Styrzyniec: Włamanie do altany ogrodowej kradzież dokumentów i pieniędzy. // Mazanówka: Bezprawne wykorzystane dane osobowe mieszkańca do zawarcia umowy kredytowej. // Biała Podlaska: Włamanie do VW Transportera. Nieznany sprawca wybił szybę. // Biała Podlaska: Próba włamania do kontenera biurowego. // Kijowiec: 20 latek za kierownicą Skody w której stwierdzono niezgodność stanu drogomierza.

18.04.2020 r. BIAŁA PODLASKA, al. Tysiąclecia
Nieznany sprawca, usiłował dokonać kradzieży z włamaniem do sklepu, lecz zamierzonego celu nie osiągnął, z uwagi na niepokonanie antywłamaniowych drzwi wejściowych, czym spowodował straty związane z uszkodzeniem drzwi na szkodę mieszkańców Białej Podlaskiej.

19.04.2020 r BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, dokonał włamania do altanki na terenie ogródków działkowych na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej powodując straty na szkodę pokrzywdzonego. Sprawca nie dokonał kradzieży żadnych przedmiotów znajdujących się w altance. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

20.04.2020 r. STYRZYNIEC,
Nieznany sprawca, dokonał włamania do domku letniskowego terenie ogródków działkowych, a następnie z jego wnętrza dokonał kradzieży saszetki z dokumentami na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej oraz portfela z pieniędzmi. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

20.04.2020 r. MAZANÓWKA,
Mieszkaniec gm. Tuczna powiadomił, że nieznany sprawca posługujący się jego danymi osobowymi za pośrednictwem portalu internetowego zawarł umowę kredytu. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

18.04.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Stacyjna
Nieznany sprawca usiłował dokonać kradzieży z włamaniem do pojazdu marki VW Transporter w ten sposób, że po uprzednim wybiciu szyby dostał się do wnętrza pojazdu skąd po penetracji nie dokonał zaboru żadnego mienia z uwagi na brak przedmiotów w zainteresowaniu, w wyniku czego powstały straty szkodę firmy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.04.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
N/n sprawca usiłował dokonać kradzieży z włamaniem do kontenera biurowego należącego do prowadzącego tam prace budowlane. Sprawca nie pokonał zabezpieczeń i nie dostał się do jego wnętrza, przez co nie dokonał zaboru znajdującego się tam mienia. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska

18.04.2020 r. KIJOWIEC,
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Terespol zatrzymali do kontroli 20-letniego mieszkańca gm. Zalesie, kierującego samochodem osobowym m-ki Skoda, w którym ujawniono niezgodność wskazania drogomierza z danymi w bazie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama