Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Podrobione bilety na zawody skoków narciarskich

Biała Podlaska: Wyłudzenie pieniędzy na bazie internetowego oszustwa sprzedaży nawozu sztucznego. // Biała Podlaska: Dwa podrobione bilety na zawody skoków narciarskich tematem oszustwa internetowego. // Biała Podlaska: 68 letni kierowca z 0,8 promilem alkoholu w organizmie.

22.01.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Łomazy. Nieznany sprawca na w serwisie internetowym ogłoszeniowym wystawił sprzedaży nawóz sztuczny, a po wpłaceniu zaliczki nie wysłał zamówionego towaru i nie dokonał zwrotu pieniędzy.

22.01.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. Nieznany sprawca, w serwisie internetowym ogłoszeniowym sprzedaż biletów na skoki narciarskie, przyjął zaliczkę i przesłał pokrzywdzonemu dwa podrobione bilety. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

22.01.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Lubelska
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej, kierującego samochodem osobowym m-ki Peugeot, 68-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, będącego w stanie nietrzeźwości: 0,8 promila alkoholu w organizmie.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP
opracowanie: Leszek Niedaleki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama