Siatkarze AWF Biała Podlaska lepsi od siatkarzy Politechniki Lublin – 2:0 (25:22, 25:21)

W ramach Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w piłce siatkowej mężczyzn w dniu 2.03.2017r. odbył się mecz rundy rewanżowej. Na bialskim parkiecie zmierzyły się drużyny AWF Biała Podlaska i Politechnika Lubelska.

Już początek pierwszego seta pokazał, że o wygraną nie będzie łatwo. Zarówno goście, jak i gospodarze skutecznie atakowali i jednocześnie dobrze grali w obronie. W obu drużynach widać było determinację i ducha walki, co przejawiało się wyrównanym pojedynkiem, zarówno w pierwszym, jak i drugim secie. Oba rozegrane sety przebiegały podobnie: wyrównana gra toczyła się do 20 punktów, a prawdziwe emocje zaczynały się w końcówkach setów. W rozegranym spotkaniu więcej „chłodniej głowy”w końcówkach setów zachowali nasi siatkarze, co pozwoliło im rozstrzygnąć losy spotkania na ich korzyść. W stojącym na dobrym poziomie meczu lepsi okazali się akademicy z Białej Podlaskiej, którzy wygrali całe spotkanie 2:0.