Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Siatkarskie Rozgrywki o Mistrzostwo Województwa Młodzików

W dniach 18–19.02.2017 w Opolu Lubelskim rozegrany został III turniej o Mistrzostwo Województwa Młodzików w Piłce Siatkowej będący eliminacjami do mistrzostw Polski tej kategorii wiekowej. Udział w nim wzięło 11 zespołów z województwa lubelskiego. Bardzo dobrze spisali się w zawodach zawodnicy UKS Serbinów Biała Podlaska i Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Publicznym Gimnazjum nr 5 w Białej Podlaskiej.

Pokonali 2:0 Cisy Nałęczów oraz po 2:1 MKS Kraśnik, UKS Międzyrzecka Trójka, MKS Opole Lubelskie oraz ulegli 1:2 zespołowi Avii Świdnik. W klasyfikacji końcowej podopieczni Joanny i Macieja Sobierajów uplasowali się na II miejscu. W dniach 25-26.03.2017 w Białej Podlaskiej odbędzie się ostatni turniej i podsumowanie Ligi Wojewódzkiej Mlodzików.

Zespół tworzą: Rafał Żurawski – kapitan , Karol Kupiński, Mateusz Ossowski, Tomasz Garbowicz – wyrózniony zawodnik turnieju, Przemysław Peryt, Mateusz Bancerz, Kamil Juszczyński, Damian Zalewski, Krzysztof Wilk oraz Michał Mirosławski

materiał: UKS Serbinów Biała Podlaska
tekst: Asia i Maciek Sobieraj