Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Nasi jadą na Mistrzostwa Polski w Socca!

Termin wydarzenia: 28 lipca 2024
, godz. 15:00
Stowarzyszenie Socca Bialska Super Liga 6 chciałoby zainteresować Państwa redakcję/portal wydarzeniem sportowym jakim są Mistrzostwa Polskich w Socca, które odbędą się w dniu 28.07.2024 r. na Stadionie Hutnika Warszawa.

Reprezentować nasze miasto będą dwie drużyny, mistrz sezonu 2024 r. Mario Presto oraz wicemistrz centrumsas.pl

Mistrzostwa Polski w Socca składają się z dwóch etapów. 28 lipca 2024 rozegrane zostaną eliminacje MP, w których 84 drużyny z całej Polski będą walczyć o 16 przepustek do turnieju finałowego we Wrocławiu (04 sierpnia 2024 r).

Turniej podzielony będzie na dwie rundy eliminacyjne – sesja poranna od godziny 9:00 do 14:50 – tu zaprezentują się nasze drużyny oraz sesja popołudniowa od 15:00 do 21:00. Po zakończeniu zmagań grupowych drużyny, które awansują do fazy play-off stoczą decydujące spotkania dające przepustkę na finały we Wrocławiu.

 

materiał: Socca Bialska Super Liga 6
tekst i zdjęcia: Norbert Kodrzycki Prezes Stowarzyszenia Socca Bialska Super Liga 6
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama