Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Festyn z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego oraz Światowego Dnia Uchodźcy w Roskoszy (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 25 czerwca 2024
, godz. 10:30
 -> 25 czerwca 2024
 do godz. 16:00
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej serdecznie zaprasza na najbliższe wydarzenia organizowane w ramach Dnia Rodzicielstwa Zastępczego oraz Światowego Dnia Uchodźcy.

25 czerwca br., w godz. 10:30 – 16:00, w ECKiW OHP w Roskoszy, Dział Opieki nad Rodziną i Dzieckiem MOPS organizuje spotkanie integracyjne z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego, pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Michała Litwiniuka.
W spotkaniu weźmie udział ok. 150 osób – rodziny zastępcze oraz zaproszeni goście (przedstawiciele Urzędu Miasta Biała Podlaska oraz współpracujących z MOPS instytucji).

Świętując wspólnie z rodzinami zastępczymi Dzień Rodzicielstwa Zastępczego, chcemy podziękować im za ich trud i poświęcenie, pokazać szacunek do ich pracy, a także zwrócić uwagę na to, jak ważny dla społeczeństwa jest rozwój działalności wszelkich form rodzicielstwa zastępczego.

26 czerwca br., o godz. 14:00, na terenie Obiektu Terenowego Ośrodka Edukacji Ekologicznej przy Bialskich Wodociągach i Kanalizacji „WOD-KAN”, ul. G. Narutowicza 35a, odbędzie się piknik integracyjny z okazji obchodów Światowego Dnia Uchodźcy, pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Michała Litwiniuka.

W spotkaniu weźmie udział ok. 300 osób – rodziny cudzoziemskie oraz zaproszeni goście (przedstawiciele UM oraz UNCHR).

 

materiał: Ośrodka Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Marzena Jakimiuk Dział Opieki nad Rodziną i Dzieckiem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama