Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Woroniec: 35-latek wpadł podczas kontroli drogowej. Był poszukiwany, a w kieszeni miał narkotyki

Policjanci zatrzymali 35-latka, który kierował BMW po użyciu narkotyków. Był poszukiwany, a w kieszeni miał amfetaminę. Policjanci ujawnili też narkotyki w miejscu jego zamieszkania. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące. Odpowie też za kolejne czyny. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie w miejscowości Woroniec. Funkcjonariusze bialskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę BMW. Jej powodem było przekroczenie dozwolonej prędkości przez siedzącego za kółkiem 35-latka. Szybko jednak okazało się, że nie jest to jedyne przewinienie na koncie kierowcy „ze zbyt ciężką nogą”…

Policjanci ustalili, że jest on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece. Dodatkowo w kieszeni mężczyzny policjanci ujawnili biały proszek. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to amfetamina. Narkotyki ujawnili też w miejscu jego zamieszkania.

Mundurowi sprawdzili również stan w jakim kierował 35-latek. Badanie potwierdziło obecność narkotyków w jego organizmie. Od mężczyzny pobrana został krew do badań na zawartość substancji zabronionych.

35-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące. Odpowie też za kolejne przewinienia. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama