Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Janów Podlaski: Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Żyj i ratuj życie”

W związku z Europejskim Tygodniem Mobilności, który odbywał się w dniach 6-22 września, dzielnicowi janowskiego komisariatu wspólnie z Zespołem Placówek Oświatowych w Janowie Podlaskim zorganizowali konkurs plastyczny „ŻYJ I RATUJ ŻYCIE”. Konkurs został rozstrzygnięty, a autorzy zwycięskich prac nagrodzeni.

W dniach 6-22 września obchodziliśmy Europejski Tydzień Mobilności. W ciągu tego tygodnia przeprowadziliśmy szereg działań mających na celu poprawę bezpieczeństwa na naszych drogach. Nie zapomnieliśmy o najmłodszych i o tym jak ważna jest profilaktyka. Podczas wielu spotkań w szkołach i przedszkolach promowaliśmy zasady bezpieczeństwa.

Dodatkowo dzielnicowi janowskiego komisariatu wspólnie z Zespołem Placówek Oświatowych im. Czesława Tańskiego w Janowie Podlaskim zorganizowali konkurs plastyczny pod hasłem „ŻYJ I RATUJ ŻYCIE”. Był on realizowany w dwóch kategoriach wiekowych odrębnie dla klas I-III i IV-VIII. Technika wykonania prac była dowolna.

W ubiegły piątek nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Ocena prac prowadzona była pod względem zgodności z tematem. Oceniana była również estetyka, staranność, pracochłonność i samodzielność wykonania. Poziom plastyczny prezentowanych prac był bardzo wysoki, a komisja konkursowa miała nie lada wyzwanie by wybrać te, które zajmą miejsce na podium.

Zwycięzcy konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez Hotel Zamek w Janowie Podlaskim Grupa Arche oraz Zespół Placówek Oświatowych.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama