Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kodeń: Szczęśliwy finał poszukiwań 87-latki

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 87-latki, która w niedzielne popołudnie wyszła z domu i do niego nie wróciła. Zaginionej kobiety szukali policjanci, strażacy oraz okoliczni mieszkańcy. Seniorka została znaleziona na skraju lasu około dwa kilometry od domu. 87-latka trafiła pod opiekę lekarzy.

Informacja dotycząca zaginięcia 87-letniej mieszkanki gminy Kodeń trafiła do dyżurnego terespolskiego komisariatu następnego dnia. Kiedy w poniedziałek opiekunka przyszła do domu seniorki, zauważyła że ta w nim nie nocowała. Wówczas zaalarmowała Policję. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że kobieta mogła wyjść do lasu na grzyby.

Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do poszukiwań. Ponieważ istniała realna obawa o zdrowie i życie seniorki liczyła się każda minuta. W działaniach bialskich i terespolskich policjantów wspierali mundurowi z Oddziałów Prewencji Policji, które zostały oddelegowane z jednostek na terenie kraju, by na co dzień dbać o bezpieczeństwo wschodniej granicy Państwa oraz druhowie z JRG w Małaszewiczach i Ochotniczej Straży Pożarnej w Kodniu. W poszukiwaniach wspierali też funkcjonariuszy okoliczni mieszkańcy.

Podczas działań wykorzystywany był również specjalistyczny sprzęt oraz pies tropiący. Wczoraj po godzinie 14.00 około dwa kilometry od domu na skraju lasu poszukiwaną 87-latkę zauważył jeden z mieszkańców. Na miejsce wezwana została załoga karetki pogotowia, która zabrała seniorkę pod opiekę specjalistów.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama