Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Wesprzyj finansowo rodzinę ś.p. Łukasza Tymickiego

Trwa zbiórka środków finansowych na rzecz pięcioosobowej rodziny ś.p. Łukasz Tymickiego, który 6 sierpnia zginął w wypadku. Przyjaciele rodziny prowadzą również licytacje różnorodnych przedmiotów, które pozwolą przetrwać ten trudny dla nich czas.

Opis zbiórki:

W dniu 6 sierpnia 2023 roku dotarła do nas bolesna wiadomość o przedwczesnej i tragicznej śmierci Łukasza – męża, ojca i przyjaciela o wielkim sercu. Przez niemal cztery tygodnie walczył o życie po tragicznym wypadku, każdy z nas modlił się i trzymał kciuki, mając w sercu nadzieję, że wyjdzie zwycięsko z tej ciężkiej próby i wróci do nas. Niestety, los zdecydował inaczej – jego serce przestało bić.

Śmierć Łukasza zostawia w naszych sercach ogromną pustkę… Odszedł nie tylko wspaniały mąż i troskliwy ojciec, który poświęcał się bez reszty dla swojej rodziny, żyjąc dla żony i dzieci. Odszedł także brat i szwagier, przyjaciel, który zawsze oferował swoją pomoc i wsparcie. Wspomnienia o nim jako uśmiechniętym przyjacielu i życzliwym sąsiedzie pozostaną z nami na zawsze. W obliczu tej niewyobrażalnej tragedii, naszym priorytetem jest teraz otoczenie opieką jego żony oraz czwórki dzieci: ośmioletniej Nikolki, pięcioletniego Filipka, trzyletniego Kacperka i dwuletniego Bartusia, który potrzebuje szczególnej opieki medycznej.

Do tej pory to Łukasz był głównym filarem rodziny. Jego nieobecność pozostawiła ogromne wyzwanie przed jego żoną. Dlatego też, chcemy wesprzeć ją w tym trudnym czasie, pomagając z codziennymi obowiązkami i potrzebami, aby nigdy nie poczuła się sama w tym trudnym okresie.

Wasza hojność i wsparcie są dla nas ogromnie potrzebne w tych ciężkich chwilach. Dobra energia, którą wysyłacie, na pewno wróci do was w jeszcze piękniejszej formie.

Można wziąć również udział w licytacjach prowadzonych w mediach społecznościowych:
❗WYLICYTUJ❗ Wsparcie finansowe rodziny Ś.P. Łukasza Tymickiego <<==>> LINK

 

materiał: Magdalena Luźniak / pomagam.pl / FB
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama