Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Krzysztof Hetman – Mapa Problemów Lubelszczyzny (film)

Krzysztof Hetman, poseł do Parlamentu Europejskiego zaprasza mieszkańców województwa lubelskiego do udziału w kampanii “Mapa Problemów Lubelszczyzny”. Celem tego projektu jest identyfikacja potrzeb mieszkańców naszego regionu, wskazanie problemów utrudniających życie codzienne i zebranie ich w jeden przejrzysty katalog tematów do rozwiązania.

Robię autentyczne konsultacje z mieszkańcami naszego regionu w kwestii wydatkowania dotacji unijnych, ponieważ tak naprawdę nikt nie pytał ich o opinię, jakich inwestycji potrzebują” – powiedział Krzysztof Hetman, poseł do Parlamentu Europejskiego – „Każdy może wskazać, co należy zrobić w jego otoczeniu, czego konkretnie potrzebują poszczególne gminy. Chcę, by mieszkańcy Lubelszczyzny aktywnie uczestniczyli w rozwoju województwa.”

Problemem w gminie może być np. zarówno brak drogi dojazdowej, oświetlenia ulicznego, placu zabaw dla dzieci czy miejsca do rekreacji, jak również potrzeba realizacji inwestycji o większym zakresie, niezbędnej dla funkcjonowania całej społeczności gminy. Rozwiązanie “Problemów Lubelszczyzny” leży w zasięgu ręki – środkiem do ich przezwyciężenia są fundusze Unii Europejskiej na lata 2021-2027.

Udział w projekcie może wziąć każdy mieszkaniec województwa lubelskiego. Zgłoszenia należy zarejestrować na stronie internetowej posła Krzysztofa Hetmana: https://krzysztofhetman.pl/mapa/ , zamieszczając krótki opis, zdjęcie i lokalizację problemu. Wśród uczestników zostaną rozlosowane nagrody m.in. wyjazd do Brukseli.

zapraszamy do materiału filmowego  w linku 

 

tekst i zdjęcia : Katarzyna Pikuła Biuro Posła do PE Krzysztofa Hetmana
film:  www.facebook.com/hetmankrzysztof
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama