Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Wyśmienita zabawa na balu karnawałowym w Rakowiskach (galeria)

Karnawał to przyjazna tradycja przepełniona muzyką i zabawą, to także czas balów i zabaw dla przedszkolaków. W Przedszkolu im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach również nie mogło zabraknąć takiej atrakcji, więc w dniu 6 lutego odbył się bal karnawałowy. Motywem przewodnim oraz inspiracją do przeniesienia się w świat wyobraźni była animacja z filmu Walta Disneya „Kraina Lodu” i baśni „Królowa Śniegu” Hansa Andersena.

Przedszkolaki poprzez stworzone przez siebie kreacje przeniosły się w świat baśni o zimowej scenerii. Dziewczynki prezentowały postacie bajkowych księżniczek, wróżek, motylków, biedronek, była też Myszka Mini, kotek i smok, chłopcy wcielili się w osobowości: Spider – Man’a, Batmana, Supermana, dużą popularnością cieszyły się również stroje: kowbojów, policjantów i strażaków…Nie sposób wymienić tych wszystkich postaci.

 

Oprawę muzyczną oraz przeprowadzenie zabaw podczas części tanecznej balu zimowego w przedszkolu zapewnili: Andrzej Karaś i Maciej Firlej – nauczyciele rytmiki na co dzień pracujący z dziećmi oraz młodzieżą rozwijającą swoje ambicje inspirowane muzyką.

Dzieci bawiły się wyśmienicie przy skocznej muzyce, która porywała wszystkich do ekscytujących tańców i licznych animacjach – mówiła Edyta Stalewska, dyrektor Przedszkola im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach. – Zorganizowaliśmy dla przedszkolaków również konkursy, zabawy zręcznościowe, quizy oraz możliwość prezentacji karnawałowych kostiumów. W trakcie karnawałowych szaleństw nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku. Wszystkim dopisywały świetne nastroje a dobry humor nie opuszczał nas do końca balu. Dzieciaki były zachwycone!

 

 

 

tekst, zdjęcia: Edyta Paszkowska, Katarzyna Chreścionko. Przedszkole w Rakowiskach
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama