Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Policjanci z komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim przyjęli wyzwanie do #pompujemy dla Wiktorka

Policjanci z komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim przyjęli wyzwanie do #pompujemy dla Wiktorka. W piątkowe popołudnie pompowali na rzecz chorego dwulatka. Nominację przyjęli od Żłobka Miejskiego w Międzyrzecu Podlaskim. Akcja ma na celu zebranie środków, które zostaną przekazane na konto chłopca, który pilnie potrzebuje skomplikowanej operacji serduszka.

Wiktorek urodził się z wadą określaną HLHS (hipoplastic left heart syndrome). Jest to Zespół niedorozwoju lewego serca. Wiktorek żyje z połową serduszka. Chłopiec pilnie potrzebuje ratującej jego życie operacji w klinice w Standford w USA. To jedyny ośrodek na świecie, który zgodził się operować Wiktorka, naprawić jego skrajnie ciężką i skomplikowaną wadę serca, jednak jej koszt to kwota ponad 3 miliony dolarów.

Przyjęcie wyzwania #pompujemy dla Wiktorka polega na zrobieniu pompek/ przysiadów i przekazaniu dowolnej kwoty na rzecz chłopca. Policjanci z Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim chętnie dołączyli do akcji, zbierając na leczenie Wiktorka. W piątkowe popołudnie na terenie komisariatu zrealizowali wyzwanie. Przekazali je dalej do Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Międzyrzecu Podlaskim, by pomoc Wiktorkowi zataczała coraz większe kręgi.

Szczegóły dotyczące zbiórki znajdują się na stronie: https://www.siepomaga.pl/wiktorek-zawadzki, https://www.siepomaga.pl/pompujemydlawiktorka

Serdecznie zachęcamy do udziału w zbiórce!

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama