Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Województwo: Stanęli na podium podczas XVII Mistrzostw Województwa Lubelskiego Policjantów w piłce nożnej halowej

Bialscy policjanci zajęli II miejsce w XVII Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Policjantów w piłce nożnej halowej. W walce o najwyższe miejsce na podium wyprzedziła ich jedynie drużyna z Opola Lubelskiego. Zawody zorganizowane zostały przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Kraśniku i Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Lublinie. Nagrody i Puchary wręczali m.in. I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie inspektor Jerzy Czebreszuk, Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla i Komendant Powiatowy Policji w Kraśniku młodszy inspektor Jacek Figiel.

W sobotę na terenie powiatu kraśnickiego odbyły się XVII Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Policjantów w piłce nożnej halowej. W turnieju udział wzięło 13 drużyn reprezentujących Komendę Wojewódzką Policji w Lublinie i komendy miejskie i powiatowe z województwa lubelskiego. Rozgrywki odbywały się wczoraj od godzin porannych na halach sportowych powiatu. Eliminacje wyłoniły finalistów turnieju. W zmaganiach nie zabrakło drużyny reprezentującej Komendę Miejską Policji w Białej Podlaskiej.

Po zaciętych bojach bialscy mundurowi zajęli drugie miejsce. W walce o podium wyprzedzili ich jedynie policjanci z Opola Lubelskiego. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna z Krasnegostawu. Patronat honorowy nad imprezą objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki, Marszałek Województwa Lubelskiego (fundator głównego pucharu), Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie, a także Starosta Powiatu Kraśnickiego. Serdecznie gratulujemy zwycięskim drużynom życząc kolejnych sukcesów!

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama