Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Biała Podlaska: Wypadek na Zamkowej. Na łuku drogi stracił panowanie nad toyotą

Dzisiaj nad ranem na ulicy Zamkowej w Białej Podlaskiej kierowca osobowej toyoty stracił panowanie nad autem, zjechał na prawe pobocze, gdzie uderzył w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że samochód powrócił na jezdnię. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiły trzy osoby. Ustalamy okoliczności wypadku oraz apelujemy o rozwagę na drodze!.

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godziną 4.00 nad ranem na ulicy Zamkowej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 30-letni mieszkaniec gminy Niedrzwica Duża, kierując samochodem osobowym marki Toyota, na łuku drogi, stracił panowanie nad autem. Samochód zjechał na pobocze, po czym uderzył w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że auto powróciło na jezdnię.

W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierowca oraz dwie przewożone przez niego pasażerki. Od 30-latka została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu w jego organizmie. Ustalamy okoliczności zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę na drodze.

Pamiętajmy, że kierowanie pojazdem to odpowiedzialność zarówno za siebie, pasażerów jak i za innych uczestników ruchu drogowego.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama