Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Wypadek drogowy: Dachowanie opla w miejscowości Komarno-Kolonia

Wczoraj po południu w miejscowości Komarno-Kolonia kierujący samochodem osobowym marki Opel stracił panowanie nad autem. Zjechał na przeciwległy pas ruchu i pobocze, po czym gwałtownie skręcił w prawo doprowadzając do wywrócenia osobówki. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 12.00 w miejscowości Komarno-Kolonia. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Opel, stracił panowanie nad autem. Zjechał na przeciwny pas jezdni oraz pobocze, po czym gwałtownie skręcił w prawo doprowadzając do wywrócenia pojazdu. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Samochodem kierował 45-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska. W chwili zdarzenia mężczyzna był trzeźwy, potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

Mężczyzna podróżował sam. W związku z doznanymi obrażeniami trafił do szpitala. Ustalamy okoliczności zdarzenia i apelujemy o rozwagę na drodze przypominając, że nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama