Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Leśna Podlaska: Na takich feriach nie można się nudzić (galeria)

Trwają w najlepsze ferie zimowe z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Leśnej Podlaskiej. Ośrodek przygotował na ten czas bogatą ofertę zajęć i atrakcji.

Pierwszego dnia zajęć w dniu Walentynek, uczestnicy wykonywali serce ozdobione techniką quilingu, która jak tłumaczą pracownicy GOK-u jest techniką z rodzaju papieroplastyki służąca do tworzenia ozdób z wąskich pasków papieru zwiniętych w kształt spiralki i odpowiednio uformowanych przez zagniecenie zewnętrznych warstw papieru. Efektem zajęć było powstanie pięknych serc ozdobionych tą właśnie techniką.

Następnego dnia kontynuowano warsztaty artystyczne, tym razem wykonywano zawieszki na klucze zdobione metodą decoupage. Ta metoda polega na na przyklejaniu specjalnie do tego przeznaczonych papierów lub serwetek na odpowiednio przygotowane powierzchnie, do daje efekt przypominający pociągnięcia pędzla z farbą. 

Trzeciego dnia Gminny Ośrodek Kultury zaprosił na zajęcia dla dzieci z zakresu programowania i robotyki. –  To kreatywna zabawa, która uczy logicznego myślenia, a ponadto pokazuje zależności między poszczególnymi działaniami. Zajęcia z robotyki uczą cierpliwości oraz wytrwałości, a przy tym są mocno angażujące. To dobry i sprawdzony sposób na nudę, który niesie za sobą walory edukacyjne – informują pracownicy placówki.

To jeszcze nie koniec, do końca ferii odbywać się będą ciekawe warsztaty, zajęcia i inne atrakcje. Szczegółowy program w naszym materiale: Ciekawy program zajęć na ferie w Leśnej Podlaskiej (zaproszenie)

Źródło/ zdjęcia: Gminny Ośrodek Kultury w Leśnej Podlaskiej

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama