Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Siedlce: Kiermasz rękodzieła na Dzień Ojca

Termin wydarzenia: 21 czerwca 2021
, godz. 11:00
Rękodzieło, wykonane przez uczestników Centrum Integracji Społecznej w Siedlcach Caritas Diecezji Siedleckiej, już od dawna jest dostępne na kiermaszach w Galerii Siedlce przy ul. Piłsudskiego 74. Tym razem, w dniach 18-19 oraz 21-26 czerwca 2021 r. będzie można zakupić upominki z okazji nadchodzącego Dnia Ojca.

Dostępne będą m.in.: róże z krepiny, stroiki z kawy, sztuczne storczyki, kosmetyczki zarówno męskie jak i damskie (małe i duże), pokrowce na klucze, maskotki-poduszki pluszowe, koty sensoryczne. Centrum Integracji Społecznej przygotowało też haftowane rękodzieło: poduszki, torby na zakupy i inne. Stoisko będzie otwarte w godzinach pracy Galerii Siedlce. Organizatorzy zapewniają, że wyroby rękodzielnicze nie tylko są wysokiej jakości ale też w atrakcyjnych cenach.

Tworzeniem przedmiotów zajmują się na co dzień sekcje zawodowe: florystyczno-ogrodnicza i krawiecko-szwalnicza, które przygotowują uczestników do powrotu na rynek pracy z nowymi kwalifikacjami zawodowymi – mówi Agata Ługowska, kierownik Centrum Integracji Społecznej w Siedlcach.

Jednostka realizuje reintegrację zawodową przez praktyczną naukę zawodu i reintegrację społeczną. Wspiera ludzi znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

W naszej jednostce można zamówić również wyroby na indywidualne zamówienie, personalizowane hafty itp., ponieważ dysponujemy nowoczesną maszyną – hafciarką – mówi Anna Kuć, instruktor zawodu sekcji krawiecko-szwalniczej CIS CDS w Siedlcach.

Więcej informacji:
Centrum Integracji Społecznej Caritas Diecezji Siedleckiej w Siedlcach, ul. Budowlana 1, www.cissiedlce.pl, tel. 509-588-093. Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00.

materiał: Caritas Diecezji Siedleckiej
tekst zdjęcia: Anna Nowińska Biuro Prasowe Caritas Diecezji Siedleckiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama