Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Maratony Kresowe – Międzyrzec Podlaski (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 6 września 2020
, godz. 10:00
Międzyrzec Podlaski już trwale wpisał się kalendarz kolarskich imprez. Tradycyjnie też Maratony Kresowe wystartują spod igelitowego stoku narciarskiego na terenie MOSiR przy ulicy Zahajkowskiej. Jednak trudno będzie to miejsce rozpoznać, gdyż od ostatniego wyścigu powstał tam nowy kompleks obiektów sportowych. Będziecie mogli spróbować swoich sił m.in. na pachnącym świeżością pumptrucku. Może zrobimy na nim "dogrywkę"? Zapraszamy w niedzielę, 6 września 2020 o 10:00 – 15:00 Stok Narciarski MOSiR Międzyrzec Podlaski!

Okolice Międzyrzeca Podlaskiego to raczej równina, ale podobnie jak to było w poprzednich sezonach, będzie czekać na Was urozmaicona trasa, która nowych zawodników może trochę zaskoczyć. Częściowo prowadzi przez tereny leśne, ale będą także malownicze łąki i otwarte przestrzenie. Clou tej trasy to odcinki wzdłuż malowniczych brzegów międzyrzeckich jeziorek. Kilka technicznych singli to odcinki, które z powodzeniem mogłyby znaleźć się na wyścigu XC. Powinny podnieść Wam poziom adrenaliny i przyjemność z jazdy. Na tej trasie nie ma gdzie się nudzić. Trasa wyścigu Mini będzie odpowiednio uproszczona.

Odległości dojazdowe: Lublin – 99km, Warszawa – 136km, Białystok – 150km, Siedlce – 44km, Biała Podlaska – 30km, Chełm – 129km. Do Międzyrzeca Podlaskiego jest także dogodny dojazd koleją. Ze stacji PKP na start jest około pół kilometra.

więcej fb Maratony Kresowe – Międzyrzec Podlaski <<<>>>LINK

materiał: Międzyrzec Podlaski
tekst:  Mariusz Ferens / MOSiR Międzyrzec Podlaski
zdjęcia: Gonzo
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama