Facebook

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Biała Podlaska: Złoto mistrzostw województwa „czwórek” w piłce siatkowej zostaje u nas!!

Siatkarze z bialskiej „szóstki” po raz kolejny potwierdzają swoją znakomitą dyspozycję. Potwierdzeniem wysokich umiejętności zawodników jest zdobycie drugiego złotego medalu i tytułu mistrza województwa, (27.03.2019 taki sam tytuł wywalczyli ich starsi koledzy ze szkoły w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej –gimnazjum i kl. VII-VIII i wystąpią w finale ogólnopolskim)

02.04.2019 w hali SP 6 odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Minisiatkówce Chłopców kat. czwórki. Do walki o prymat w województwie stanęło sześć zespołów, w tym reprezentacja SP 6 w Białej Podlaskiej. Podopieczni Joanny i Macieja Sobierajów w meczach grupowych zmierzyli się z PSP 4 w Krasnymstawie i SP w Annopolu. Oba mecze wygrali 2:0. W finale triumfowali siatkarze z Białej Podlaskiej pokonując 2:1 SP 21 w Lublinie. III miejsce zajęła SP w Annopolu przed SP w Nałęczowie (2:0).

Złoci medaliści to uczniowie klasy sportowej VI i V oraz Akademii SOS w Szkole Podstawowej nr 6: