Terespol: Dwie drużyny walczyły w Niemczech na Mistrzostwach Europy w Eisstocka (galeria)

Dwie drużyny z Terespola wystawił trener Andrzej Korbal na Mistrzostwa Europy w Eisstocka. Od 27 lutego do 2 marca 2019 r. w Peiting w Niemczech walczyła drużyna do lat 16: Arek Jaszczyk, Cezary Zaorski, Jan Danieluk i Karol Dmitruk. Był to pierwszy start tej drużyny w zawodach i od razu takiej rangi!

W grze drużynowej chłopcy zajęli czwarte miejsce. Do finału w grze indywidualnej na celność zakwalifikował się Arek Jaszczyk. Po pierwszej rundzie zajmował wysokie, siódme miejsce. Ostatecznie zawody ukończył na 12 miejscu. Drużyna do lat 19 w składzie: Kazimierz Saczewko, Karol Bieńkowski, Jakub Tymon i Piotr Wiśniewski w grze drużynowej na celność zajęła 5 miejsce. Wyjazd był atrakcyjny pod każdym względem. Młodzież bardzo zadowolona. Przy okazji zawodnicy zwiedzili stadion piłkarski Bayernu Monachium.