Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

III turniej o Mistrzostwo Województwa Młodzików w Piłce Siatkowej (galeria)

W dniach 10–11.03.2018 w Międzyrzecu Podlaskim rozegrany został III turniej o Mistrzostwo Województwa Młodzików w Piłce Siatkowej będący eliminacjami do mistrzostw Polski tej kategorii wiekowej. Bardzo dobrze spisali się w zawodach siatkarze UKS Serbinów Biała Podlaska, uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 5 i Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Białej Podlaskiej.

Pokonali po 2:0 zespoły: MKS Kraśnik, UKS Międzyrzecka Trójka, UKS Tempo Chełm, UKS Serbinów II oraz ulegli 1:2 zespołowi TPS Lublin. W klasyfikacji końcowej podopieczni Macieja Sobieraja i Pawła Wasiaka uplasowali się na II miejscu. W dniach 24-25.03.2018 w Białej Podlaskiej odbędzie się ostatni, IV turniej, którego wyniki zadecydują o końcowej klasyfikacji Ligi Wojewódzkiej Młodzików.

Po trzech turniejach zespół plasuje się na II miejscu w lidze wojewódzkiej. Do ćwierćfinału mistrzostw Polski awansują trzy najlepsze zespoły z województwa.