Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

„Strefa na Zdrowie Polpharmy”. Bezpłatne badania i konsultacje w Janowie Podlaskim (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 28 lipca 2024
, godz. 10:00
Polpharma zaprasza do Janowa Podlaskiego na bezpłatne badania i konsultacje lekarskie w ramach ogólnopolskiej akcji "Strefa na Zdrowie Polpharmy".

Inicjatywa ta ma na celu zapewnienie dostępu do podstawowych badań medycznych i promocję profilaktyki zdrowotnej wśród lokalnej społeczności.

W  tym roku pacjenci będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań o profilu;
– kardiologicznym,
– okulistycznym,
– pulmonologicznym
– dermatologicznym
– badania USG.

Bezpłatne badania medyczne będą dostępne dla wszystkich pełnoletnich mieszkańców. Na zainteresowanych czekać będą specjaliści, którzy przeprowadzą wywiad, sprawdzą stan zdrowia oraz podpowiedzą jak o nie dbać. Każdy pacjent oprócz badania otrzyma fachową poradę lekarza specjalisty oraz ewentualne wskazania do dalszego leczenia.

Akcja w Janowie Podlaskim odbędzie się 28 lipca 2024 na Placu Partyzantów w godzinach 10.00-18.00. Badania odbywają się bez zapisów.

Organizowany co roku cykl bezpłatnych konsultacji zdrowotnych umożliwia polskim pacjentom skorzystanie z porad lekarskich i badań, do których dostęp na co dzień jest utrudniony lub czas oczekiwania w kolejce na wizytę jest wydłużony. Akcja ta ma również na celu wykrycie ewentualnych schorzeń we wczesnym stadium, co umożliwi wczesną interwencję i skierowanie pacjentów na odpowiednie leczenie.

W tym roku strefy pojawią się jeszcze w Oświęcimiu, Olsztynie oraz Sieradzu – we wszystkich lokalizacjach będą otwarte w godzinach 10:00-18:00. Na miejscu będzie można nie tylko skorzystać z konsultacji lekarskiej, ale też otrzymać materiały edukacyjne i poznać zasady przeciwdziałania najpopularniejszym schorzeniom.

****

Strefa na Zdrowie Polpharmy to ogólnopolski program bezpłatnych badań zainicjowany przez firmę Polpharma, który trwa od 2012 roku. Do tej pory przebadanych zostało ponad 24 tysiące pacjentów podczas 117 akcji bezpłatnych badań na terenie całej Polski.
Polpharma jest liderem polskiego rynku farmaceutycznego i jednym z wiodących producentów leków w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Początek firmy to rok 1935. Obecnie wchodzi w skład silnej międzynarodowej grupy farmaceutycznej, oferującej nowoczesne leki, substancje oraz innowacyjne rozwiązania dla pacjentów i partnerów biznesowych z całego świata. Fabryki firmy opuszcza rocznie 400 mln opakowań leków. Co 8. opakowanie leku sprzedawane w polskich aptekach i co 3. stosowane w polskich szpitalach pochodzi z Polpharmy. Misją firmy jest pomaganie ludziom żyć zdrowo w zdrowym świecie. Dzięki szerokiemu portfelowi produktów z wielu grup terapeutycznych wspiera pacjentów w terapii i profilaktyce najczęściej występujących chorób.

Więcej informacji udziela:
Dominika Petelicka-Puwalska
Szefowa Zespołu Strategii Komunikacyjnej, Relacji i Kontentu
M: +48 695 350 326
T: +48 22 364 60 26
dominika.petelicka-puwalska@polpharma.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama