Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Miasto Międzyrzec Podlaski odwiedzili uczestnicy reality show „Farma” (film) (galeria)

6 lipca w stanicy Stowarzyszenia Rozwoju Żeglarstwa w Międzyrzecu Podlaskim odbyło się spotkanie z uczestnikami telewizyjnego reality show "Farma", w którym brała udział mieszkanka Wysokiego Renata Zalewska. Zaprosiła swoich farmerskich przyjaciół do wspólnego świętowania własnych 50 urodzin.

Spotkanie było okazją do poznania uczestników znanego programu telewizyjnego, którzy pojawili się w znacznej większości, a także odkrywania szczegółów castingu i kolejnych odcinków trzeciej edycji „Farmy”.

Farmerzy chętnie odpowiadali na pytania przybyłych na wydarzenie mieszkańców miasta, rozdali autografy i pozowali do wspólnych zdjęć.

Wśród nich pojawiła się Renata Zalewska, mieszkanka Wysokiego, jednej z miejscowości gminy Międzyrzec Podlaski, która podzieliła się z nami kilkoma wspomnieniami z udziału w programie „Farma” oraz przybliżyła szczegóły pomysłu przyjazdu ekipy mającego swój finał właśnie w Międzyrzecu Podlaskim.

Pomysł zrodził się już na farmie, gdzie spędziłam swoje 49 urodziny. Dostałam wtedy deskę z ich inicjałami. Już tam marzyłam o tym, że pięćdziesiątkę zrobię u mnie. I tak się stało. Od wczoraj mam łzy w oczach – mówiła podczas spotkania wzruszona Renata Zalewska (na zdjęciu poniżej). – To były cudowne urodziny, lepszych nie mogłam sobie wymarzyć. 

Do programu „Farma” Renata Zalewska trafiła z chęcią odkrywania czegoś nowego. – Jestem fanka pierwszej i drugiej edycji. Mój mąż raz powiedział: „Reniu, ty byś tam poszła.” No i się zgłosiłam. Ale Renia była pewna, że jest ze wsi, więc jej nie wezmą. Ale wzięli, zrobili psikusa! – wspomina. Zakończyła swój udział w jednym z odcinków trzeciej edycji, ale zawarte znajomości pozostawiły sentyment i potrzebę spotkań. – My za sobą tęsknimy. Poznaliśmy się jak łyse konie, od razu z grubej rury, teraz wszyscy za sobą tęsknimy! Byli już u mnie po programie, we wrześniu. Nie wszyscy, ale było wtedy dziesięciu farmerów. Bardzo im się tu podoba, bo jak może się nie podobać? My mamy takie możliwości, tyle tej wody, żwirowni, a to jest tak niedocenione przez naszych sąsiadów z ościennych miasteczek! Mało wiedzą, co tutaj jest. A tu są tak przepiękne cuda natury.

Słoneczna pogoda i międzyrzecka stanica, a przede wszystkim osoby znane  telewizji przyciągnęły tego dnia nad jeziorka liczna grupę mieszkańców miasta i jego okolic. Wspólna zabawa trwała długie godziny.

Galeria zdjęć – poniżej.

 

materiał: Radio Biper Międzyrzec Podlaski
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki
film: Mariusz Maksymiuk
opracowanie: Anna Ostapiuk

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama