Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Spływ kajakowy Centrum Helen Doron – Angielski dla dzieci i młodzieży (galeria)

W Dniu Taty, 23 czerwca, odbył się spływ kajakowy uczniów Centrum Helen Doron - Angielski dla dzieci i młodzieży. Uczniowie szkoły regularnie uczestniczą w spływach po rzece Bug na odcinku z Gnojna do Serpelic a nawet dalej do Mierzwic.

Nasi kursanci mają tę wyjątkową możliwość uczestniczenia w spływach kajakowych z KajakowaPrzygoda.pl bezpłatnie właśnie dlatego, że są uczniami Centrum Helen Doron w Białej Podlaskiej. Kajakiem pływają z nami już dzieci w wieku 4 lat, dla których jest to wielka przygoda i niesamowite doświadczenie. Spływy kajakowe po Bugu to nie tylko aktywny sposób spędzania czasu dla całych rodzin ale także możliwość obserwacji przyrody. Nasi uczniowie regularnie uczestniczą w spływach po rzece Bug na odcinku z Gnojna do Serpelic a nawet dalej do Mierzwic. Starsi uczniowie – nastolatki – pływają już sami  w zaprzyjaźnionych grupach, budują wartościowe relacje oparte na pracy zespołowej, bo przecież w kajaku trzeba działać razem. Zobaczcie jak dobrze sobie radzą.

Zapraszamy na nasza stronę na facebooku: facebook.com/helen.doron.biala

Uczniowie Centrum Helen Doron oprócz spływów kajakowych biorą udział w wyjazdach zagranicznych. W kwietniu nasi kursanci zwiedzali Maltę a teraz –  w ostatnim tygodniu czerwca Londyn i Cambridge. Zachęcamy do polubienia naszej strony na facebooku gdzie już za chwile będzie można zobaczyć nowiuśkie zdjęcia wprost z Anglii.


materiał: Helen Doron English Biała Podlaska
tekst i zdjęcia: G. Stycuła Helen Doron English Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama