Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Biała Podlaska: Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Badanie wykazało narkotyki w jego organizmie

Wczoraj przed północą 30-letni kierowca Astry wyjeżdżając z ul. Warszawskiej zderzył się z jadącym krajówką Volvo. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznała pasażerka drugiego auta. Kierujący pojazdami byli trzeźwi, natomiast wstępne badanie wykazało w organizmie, 30-latka narkotyki. Dodatkowo policjanci ujawnili przy nim również amfetaminę. Ustalamy wszystkie okoliczności oraz apelujemy o rozwagę na drodze.

Wczoraj przed północą kierujący Astrą 30-latek zderzył się z osobowym Volvo. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna wyjeżdżając z ulicy Warszawskiej prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu w stronę Terespola kierowcy Volvo. Za kierownicą drugiego auta siedział 40-latek. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznała pasażerka Volvo.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi, natomiast w przypadku kierowcy Astry wstępne badanie wykazało, że znajduje się pod wpływem narkotyków. Dodatkowo mundurowi ujawnili przy nim zawiniątko z nieznaną substancją. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to amfetamina. Nielegalne środki zostały zabezpieczone, natomiast mężczyzna trafił do „policyjnego aresztu”. Została pobrana od niego krew na zawartość substancji zabronionych.

Ustalamy wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna.

Apelujemy o rozwagę na drodze! Pamiętajmy, że wsiadając za kierownicę pojazdu w swoich rękach mamy bezpieczeństwo zarówno swoje i przewożonych pasażerów jak też innych uczestników ruchu drogowego.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama