Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Przebudowa ul. Średniej – będą utrudnienia w ruchu

W związku z przebudową ul. Średniej w Białej Podlaskiej do 10 lutego będą tam występowały utrudnienia w ruchu drogowym. W tym okresie ulica będzie odcinkowo wyłączana z ruchu.

Bialski magistrat wydał w tej sprawie komunikat:

Informujemy, że w związku z przebudową ul. Średniej w Białej Podlaskiej od dnia 20 czerwca 2024 r. do 10 lutego 2025 r. wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

Ulica Średnia zostanie odcinkowo wyłączona z ruchu pojazdów. W pierwszym etapie zamknięcie będzie obejmowało obszar od skrzyżowania z Al. Tysiąclecia do skrzyżowania z ul. Rzeczną. Wraz z postępem prac, będą zajmowane kolejne odcinki ul. Średniej. Utrudnienia będą dotyczyły również Al. Tysiąclecia, gdzie ruch pieszych zostanie przekierowany na drugą stronę ulicy.

Prosimy o stosowanie się do oznakowania tymczasowego i zachowanie szczególnej ostrożności.

Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest rozbudowa ulicy Średniej w Białej Podlaskiej na odcinku o długości ok. 0,408 km, w zakresie obejmującym układ drogowy tj, jezdni (z kostki betonowej) oraz chodnika (z kostki betonowej), system odwodnienia drogi, budowę wydzielonej linii oświetlenia drogowego wraz z doświetleniem przejść dla pieszych (w tym przejście dla pieszych w al. Tysiąclecia), przebudowę sieci w zakresie usunięcia kolizji z projektowanym układem drogowym (sieć wodociągowej).

Planowana przebudowa w zakresie: jezdni, drogi dla pieszych (chodnika), poboczy, przebudowa zjazdów z drogi na posesje przyległe (w granicach pasa drogowego), budowa systemu odwodnienia – system szczelnej kanalizacji deszczowej, budowa wydzielonej linii oświetlenia drogowego, budowie monitoringu przystanków przy skrzyżowaniu Al. Tysiąclecia z ul. Średnią.

Szczegóły inwestycji:
Biała Podlaska: Ulica Średnia do przebudowy (galeria) <<==>> LINK

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
zdjęcia: Mariusz Maksymiuk
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama