Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

„Podlaskie ścieżki”. Obejrzyj prace Agnieszki Wołosowicz w Janowie Podlaskim (film) (galeria)

Gminny Ośrodek Kultury w Janowie Podlaskim zaprasza do oglądania wystawy prac malarskich Agnieszki Wołosowicz. Uroczysty wernisaż odbył się 21 czerwca, a wystawę można oglądać jeszcze przez najbliższy miesiąc. Radio Biper objęło patronat medialny nad wydarzeniem.

Mieszkająca w Ortelu Książęcym malarka Agnieszka Wołosowicz ponownie zaprezentowała swoje urzekające magią Południowego Podlasia prace, tym razem można je oglądać w Gminnym Ośrodku Kultury w Janowie Podlaskim.

Kolekcja obrazów zebrana pod wspólną nazwą „Podlaskie ścieżki” to doskonała okazja do przyjrzenia się malowniczym terenom Podlasia przeniesionym na płótna.

Polne ścieżki, lasy i zagajniki, wijące się leniwie nitki rzek, pola uprawne, wiejskie chaty, ukwiecone łąki i pasące się na nich zwierzęta – wszystko to w magiczny sposób zabiera widza w podróż w znane, ale często niezauważane już we współczesnym pośpiechu okolice.

Wystawę można oglądać do 22 lipca.

Mieszkam na wsi i moje obrazy odzwierciedlają właśnie to miejsce – podkreśla Agnieszka Wołosowicz, która swoją twórczość opiera o piękno lokalnej przyrody. –  To mój przekaz, bo na co dzień zapominamy, ze jest cos takiego jak natura i spokój. Wiecznie gdzieś pędzimy, uciekamy, cały czas pracujemy, za dużo. 

Galeria zdjęć – poniżej.

 

materiał: Radio Biper Gmina Janów Podlaski
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki
film: Mariusz Maksymiuk
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama