Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Festiwal „Słońce w każdym” (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 18 czerwca 2024
, godz. 10:00
Stowarzyszenie „Wspólny Świat” zaprasza do Parku Radziwiłłowskiego dnia 18 czerwca br. o godz. 10.00 na wydarzenie zorganizowane w celu integracji osób z niepełnosprawnościami pn. „Słońce w każdym”.

Serdecznie zapraszamy do Amfiteatru, aby wspólnie obejrzeć i podziwiać występy dzieci i młodzieży z bialskich szkół i przedszkoli, które zgłosiły się do uczestnictwa w VI edycji Festiwalu.

Już dziś dziękujemy za integrację! Zapraszamy na widownię, zabierzcie proszę swoje rodziny, znajomych i sympatyków, nikogo nie może zabraknąć w tym ważnym dniu integracji z osobami z niepełnosprawnością.

Festiwal „Słońce w każdym” to wyjątkowe wydarzenie, które jest adresowane do mieszkańców miasta Biała Podlaska oraz regionu bialskiego. To organizacja festiwalu twórczości osób z niepełnosprawnościami, połączenie kompleksowej oferty kulturalnej, akcji edukacyjnej, tolerancji, zrozumienia i wsparcia.

Poprzez nasze wspólne zaangażowanie włączamy osoby z autyzmem i niepełnosprawnościami w działania kulturalne i integrację, umożliwiając szerokiemu odbiorcy na pozbawione stereotypów postrzegania osób z autyzmem. Naszym celem jest pokazanie, że autyzm nie ogranicza nikogo w artystycznych działaniach, a osoby z autyzmem mogą rozwijać swoje pasje artystyczne, realizować się w działaniu twórczym i być inspiracją dla pozostałych osób. Festiwal jest ofertą kulturalno-integracyjną, w której każdy z odbiorców będzie mógł w pełni skorzystać tak, aby móc zobaczyć przysłowiowe „słońce w każdym”. Wstęp wolny, zabawa gwarantowana, w trakcie festiwalu przewidziane animacje dla publiczności oraz inne niespodzianki! ZAPRASZAMY! – zachęcają do udziału organizatorzy.

Zadanie zostało dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Biała Podlaska.

materiał: Stowarzyszenie Pomocy Młodzieży i Dzieciom Autystycznym
tekst i zdjęcia: Katarzyna Goździołko Specjalista ds. fundraisingu i kontaktów z mediami Stowarzyszenie Pomocy Młodzieży i Dzieciom Autystycznym oraz Młodzieży i Dzieciom o Pokrewnych Zaburzeniach „Wspólny Świat”
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama