Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Integracyjny rajd rowerowy „Rowerem pod zdrowie” w Międzyrzecu Podlaskim (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 16 czerwca 2024
, godz. 10:30
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Międzyrzecu Podlaskim zaprasza do udziału w integracyjnym rajdzie rowerowym "Rowerem pod zdrowie", który organizowany jest w ramach rywalizacji o puchar Rowerowej Stolicy Polski.

Zapraszamy na Integracyjny Rajd Rowerowy po okolicach naszego miasta. To będzie świetna okazja, żeby kręcić kilometry dla Międzyrzeca Podlaskiego. Przypominamy, że Międzyrzec Podlaski walczy o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Jeśli lubicie jeździć rowerem to znajdźcie i pobierzcie aplikację „Aktywne Miasta” z właściwego dla siebie sklepu (Google Play lub AppStore). Dokonajcie rejestracji użytkownika i z menu wybierzcie „Rywalizacje”, następnie w zakładce „Publiczne” – ” Rowerowa Stolica Polski dla Gmin” Międzyrzec Podlaski jest właśnie w tej zakładce. Aby dołączyć do rywalizacji z listy rozwijanej – wybierzcie miasto lub gminę – dla którego chcecie kręcić kilometry. W kolejnym kroku – wybierzcie grupę – z którą się identyfikujecie i przyłączcie się lub zaproponujcie swoją i razem z przyjaciółmi weźcie udział w rywalizacji! – zachęca organizator rajdu.

Strona internetowa: https://www.aktywne.miasta.pl/

Profil na fb: https://www.facebook.com/aktywnemiastapl

Wydarzenie na fb związane z Międzyrzecem Podlaskim https://www.facebook.com/events/472291675367776/472291685367775?locale=pl_PL

Zgłaszanie grup: mosir@miedzyrzec.pl

Rowerzyści wystartują 16 czerwca o godz. 10:30 w parku Potockich. Czeka na nich trasa ok. 25 km po drogach utwardzonych. Na zakończenie w „Zatoce” konkurencje sportowo – sprawnościowe i posiłek.

 

materiał: MOSiR Międzyrzec Podlaski
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama