Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Koszykówka 3×3 Powiatowe Igrzyska Dzieci 23/24 – boisko przy SP Przewłoka, 23.05.2024 (galeria)

Komunikat Końcowy Imprezy Igrzyska Dzieci – dziewczęta i chłopcy

Dyscyplina:

Koszykówka 3×3

Szczebel zawodów:

Powiatowy

Termin:

23.05.2024

Miejsce:

boiska Szkoły Podstawowej w Przewłoce

Gospodarz:

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie

Impreza zorganizowana przy wsparciu Powiat Parczewski i Gmina Parczew

Wyniki:

Dziewczęta

System gier:

każdy z każdym

1. Siemień – Jabłoń 1 : 0
2. SP 3 Parczew – Kodeniec 0 : 6
3. Jabłoń – SP 3 Parczew 2 : 3
4. Przewłoka – Siemień 1 : 3
5. SP 3 Parczew – Przewłoka 3 : 2
6. Kodeniec – Jabłoń 8 : 1
7. Przewłoka – Kodeniec 1 : 4
8. Siemień – SP 3 Parczew 4 : 2
9. Kodeniec – Siemień 4 : 1
10. Jabłoń – Przewłoka 1 : 5

Kolejność końcowa: Punkty do współzawodnictwa

1. SP Kodeniec (gm. Dębowa Kłoda) – opiekun Tomasz Golecki 5
2. SP Siemień – op. Daniel Korniluk 3
3. SP 3 Parczew – op. Andrzej Dorosz 2
4. SP Przewłoka (gm. Parczew) – op. Adam Krzewski 1
5. SP Jabłoń – op. Cezary Cholewa 1

Najlepiej punktująca

– Kalina Haraszczuk (Kodeniec) 14 pkt

Pozostałe szkoły z terenu powiatu parczewskiego z nieznanych przyczyn nie przybyły na wydarzenie.

Awans do następnego etapu rozgrywek:

1. SP Kodeniec w składzie: Kalina Haraszczuk, Julia Lewicka, Ewa Madej, Sandra Ulińska.

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie Chłopcy

System gier: grupy

Grupa A

1. SP Jabłoń – SP Siemień 1 : 4
2. SP Siemień – SP Przewłoka 0 : 3
3. SP Przewłoka – SP Jabłoń 0 : 2

Grupa B

1. SP Rudno – SP 3 Parczew 0 : 10
2. SP 3 Parczew – SP Kodeniec 5 : 2
3. SP Kodeniec – SP Rudno 6 : 0

Mecz o III miejsce

SP Jabłoń – SP Kodeniec 0 : 4

Finał

SP Siemień – SP 3 Parczew 2 : 4

Kolejność końcowa: Punkty do współzawodnictwa

1. SP 3 Parczew – opiekun Andrzej Dorosz 5
2. SP Siemień – op. Daniel Korniluk 3
3. SP Kodeniec (gm. Dębowa Kłoda) – op. Tomasz Golecki 2
4. SP Jabłoń – op. Cezary Cholewa 1
5-6. SP Przewłoka (gm. Parczew) – op. Adam Krzewski 1
SP Rudno (gm. Milanów) – op. Jarosław Surowiec 1
Najlepiej punktujący – Jan Bartnicki (SP 3) 15 pkt

Pozostałe szkoły z terenu powiatu parczewskiego z nieznanych przyczyn nie przybyły na wydarzenie.

Awans do następnego etapu rozgrywek:

1. SP 3 Parczew w składzie: Jan Bartnicki, Cyprian Dębowczyk, Szymon Kowalski, Piotr Januszewski.

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie nagrodził medalami zawodników z miejsce I-III. Wszystkie szkoły (wśród dziewcząt i chłopców) otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Ilość zawodników biorących udział w zawodach ogółem: 44
w tym:

– posiadających licencje w tej dyscyplinie sportowej: –
– posiadających licencje w innych dyscyplinach: –

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie

Uwagi: (wypadki, kontuzje, niesportowe zachowanie, wyróżnienia, goście oficjalni, itp.)

– Dyrektor Szkoły Podstawowej w Przewłoce – Małgorzata Ciesielska
– Przewodniczący Zarządu Powiatowego SZS w Parczewie – Andrzej Hulajko
– Członkowie Zarządu Powiatowego SZS w Parczewie – Daniel Korniluk, Tomasz Golecki.

Organizator wydarzenia – Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie dziękuje Dyrekcji za udostępnienie obiektu, nauczycielowi WF Adamowi Krzewskiemu i uczniom klasy VII i VIII (SP Przewłoka) za pomoc przy organizacji oraz zawodnikom za udział w imprezie.

 

materiał: SZS Parczew
tekst i zdjęcia: Andrzej Hulajko Przewodniczący Zarządu, SZS Parczew
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama