Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Wybił szybę wiaty przystankowej, bo nie miał czym wrócić do domu…

Bialscy policjanci ustalili sprawcę uszkodzenia wiaty przystankowej. Agresor wybił jedną z szyb powodując straty na kwotę ponad 900 zł. Podejrzany o ten czyn 32-latek usłyszał już zarzut. Tłumaczył, że zdenerwował się gdyż w nocy chciał wracać do domu, jednak autobusy już nie kursowały... Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w kwietniu br. na terenie miasta. Nieznany sprawca wybił jedną z hartowanych szyb wiaty przystankowej. Wartość strat została oszacowana na kwotę ponad 900 zł. Sprawą zajęli się policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu bialskiej komendy.

Funkcjonariusze ustalili, że udział w zdarzeniu może mieć 32-latek. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. W trakcie rozmowy z policjantami przyznał, że tego dnia spożywał alkohol. Kiedy chciał wrócić do domu okazało się, że jest już późno i komunikacja miejska nie kursuje… Wówczas zdenerwował się i kilkukrotnie uderzył w szybę wybijając ją.

O dalszym losie agresywnego 32-latka zadecyduje sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska / podinspektor Beata Miszczuk
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama