Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie. Możesz mieć na to swój wpływ – debata społeczna w Białej Podlaskiej (galeria)

Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej zaprosiła osoby zainteresowane na debatę społeczną z cyklu. ”Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego. Bezpieczny pieszy. Bezpieczny rowerzysta”. Spotkanie odbyło się 6 czerwca w sali teatralnej Bialskiego Centrum Kultury.

Celem debaty było podniesienie świadomości lokalnej społeczności w aspekcie aktywnego przeciwdziałania występowaniu zagrożeń poprzez korzystanie z dostępnych narzędzi jakimi są Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, aplikacja „Moja Komenda” i program ”Dzielnicowy bliżej nas”. Tego dnia poruszono zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego z uwzględnieniem danych statystycznych dotyczących zdarzeń komunikacyjnych zaistniałych na terenie działania Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Temat dzisiejszy to bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego, czyli grupy, która jest najbardziej narażona na tragiczne skutki zdarzeń drogowych. Mówimy tutaj o pieszych, rowerzystach, motocyklistach, więc to szczególnie istotne w tym sezonie letnim. Poza informacjami na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym chcemy przypomnieć również uczestnikom debaty o narzędziach, które służą łatwiejszemu kontaktowi z nami – wyjaśniła nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej.

Galeria zdjęć – poniżej.

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama